18.08.2020
Do Olomouc region Card přibyl nový partner - Penzion Sobáčov. A nabízí 10 % slevu na ubytování. ...
05.08.2020
V systému ORC máme nového partnera - Koupaliště Loštice. ...
01.07.2020
Informace o získání karty zdarma naleznete na www.kartaok.cz ...
01.04.2020
V letošním roce probíhá digitalizace celého systému. Od roku 2021 bude mít karta novou podobu. Současné karty lze použít pouze do 31. 12. 2020, po tomto datu je karta neplatná, nelze ji vrátit, ani vyměnit. ...

      >


olomouc

olomoucký kraj

Moravia Magazin

Arriva Morava

Staňte se fanoušky FB Olomoucký kraj tourism

 

Olomouc region Card

Turistické slevové karty Olomouc region Card a projekt stejného jména slouží na podporu cestovního ruchu v Olomouckém kraji a městě Olomouci. Projekt vznikl během roku 2004 na základě marketingové studie, která analyzovala fungování tehdejší Olomouc Card a načrtla ideovou a finanční rozvahu rozšíření projektu na celé území Olomouckého kraje pod názvem „Olomouc region Card“ a to v časovém horizontu let 2005–2010.

Produkt Olomouc region Card nabízí karty s platností 48 hod. nebo 5 dní, které lze uplatnit u příslušných subjektů zapojených do projektu. K oběma typům karty (s kratší i delší platností) byla vytvořena též dětská varianta – děti mohou kartu využívat do dovršení 15 let. Prodej karet Olomouc region Card byl zahájen v dubnu roku 2005 a nahradil tehdejší Olomouc Card. Slevový systém byl ponechán jako kombinovaný se subjekty, které nabízejí VSTUPY ZDARMA (hrady, zámky, muzea, památky, minigolf, botanická zahrada, sbírkové skleníky a MHD v Olomouci) nebo SLEVY od 5 – 50 % (hotely, restaurace, sportoviště, bazény a další služby v cestovním ruchu). Do projektu Olomouc region Card bylo zapojeno cca 100 subjektů a bylo smluvně domluveno 40 prodejních míst. V prvním roce se také podařilo dohodnout spolupráci s CK Pressburg, což mělo zásadní vliv na celkový objem prodaných karet. V dalších letech byla nabídka zapojených subjektů i prodejních míst rozšiřována. Prohlubována byla také další spolupráce s cestovními kancelářemi, mezi nově spolupracující se zařadily s CK Atis a CK Čedok. V současné době je v projektu zapojeno ca. 60 prodejců a více než 180 partnerů poskytující vstupy na své atrakce zdarma nebo se slevou.