01.04.2019
Olomouc region Card za zvýhodněnou cenu ...
22.03.2019
Nová sezona je tady! ...
12.04.2018
Ve dnech 21.-22.4. 2018 máte možnost zakoupit Olomouc region Card 48 hod. za zvýhodněnou cenu! ...
27.03.2018
V sezoně 2018 jsme výrazně rozšířili nabídku využití karty zejména v Jeseníkách. Máme pro Vás 18 nových možností vstupů/služby zdarma. Rozšířili jsme též prodejní síť o 5 nových míst. ...
18.03.2018
Milí uživatelé Olomouc region Card, opět je zde pro vás připravena nová sezona s řadou lákavých novinek. Již nyní můžete stáhnout v PDF novou informační brožuru – průvodce Olomouc region Card 2018/2019. V tištěné podobě by měla být u prodejců nejpozději koncem dubna. Také právě probíhá aktualizace stránek, děkujeme za pochopení. Přejeme mnoho příjemných zážitků s Olomouc region Card. ...

      >


olomouc

olomoucký kraj

Moravia Magazin

Arriva Morava

Staňte se fanoušky FB Olomoucký kraj tourism

 

Co je Olomouc region Card?

A co Vám přinese?

Exkluzivní benifity zahrnuté v ceně Olomouc region Card:

  • vstup do 50 objektů v Olomouci
  • ZDARMA tištěný průvodce s Olomouc region card po Olomouckém kraji
  • cca 190 objektů v Olomouckém kraji zdarma nebo se speciální cenou
  • Městská hromadná doprava v Olomouci (linky č. 1-111)
    po dobu platnosti karty ZCELA ZDARMA

Olomouc region Card ŠETŘÍ Vaše peníze
Navštivte jakoukoliv významnou památku nebo turistickou atrakci v Olomouckém kraji a vždy budete moci využít Olomouc region Card. Čím více toho stačíte navštívit, tím více můžete ušetřit!

Atrakce, které můžete s Olomouc region Card naleznete v kapitole "Co navštívit". 

S Olomouc region Card můžete turistické atraktivity navštívit buď po dobu 48 hodin nebo si zakoupit kartu pětidenní, tak jak to zobrazuje následující tabulka:

Platnost karty DOSPĚLÝ
cena
DÍTĚ (do 15 let)
cena
48 hodin 240 Kč 120 Kč
5 dní 480 Kč 240 Kč

 

Olomouc region Card ŠETŘÍ Váš čas
S příručním průvodcem Olomouc region Card se dozvíte, kde se nachází které zajímavé místo, kdy je zde otevřeno a co je tam zajímavého, proč ho vlastně navštívit. Tak si můžete dobře naplánovat Váš výlet, aby jste viděli to, co Vás zajímá a zároveň toho stihli vidět co nejvíce.

Olomouc region Card PŘEDCHÁZÍ možným problémům
Aby jste mohli navštívit atrakce Olomouckého kraje, tak budete muset strávit spoustu času u pokladen a vysvětlovat, co vlastně by jste chtěli vidět, apod.

To se Vám s Olomouc region Card nestane. Zakoupíte si kartu, ukážete ji a můžete vejít. Jak jednoduché.

Olomouc region Card ŠETŘÍ Vám nervy
Olomoucká hromadná doprava nepatří mezi největší, ale zase to není ani žádná vesnická lokálka. Při hledání optimální trasy a pásma, do kterého Vaše trasa spadá, případně, kterými všemi pásmy prochází, strávíte spoustu času. Další čas strávíte hledáním pokladny nebo automatu a přemýšlením, za kolik si vlastně koupit lístek. Olomouc region Card Vás toho ušetří. Nasedněte v olomoucké MHD do tramvaje nebo autobusu a zavezte se kam potřebujete. Po dobu platnosti karty máte MHD v Olomouci (linky č. 1-111) plně ZDARMA. Olomouc region Card Vám šetří nejen čas a peníze, ale také nervy.

Olomouc region Card Vám přinese vždy něco EXTRA
Pokud Vám nestačí 100 turisticky zajímavých atrakcí v Olomouckém kraji ZDARMA, tak vězte, že Olomouc region Card má pro Vás ještě dalších 90 BONUSŮ. A to v podobě speciálních slev na ubytování, slev v restauracích, auquaparcích a sportovištích. Najdete je po celém Olomouckém kraji. Buďte chytří a využijte je.

ZAKUPTE KARTU CO NEJDŘÍVE A VYUŽIJTE JI!