Aktuality

11.07.2017
Plavby jsou organizovány na objednávku každou středu (v červenci a srpnu i v každý pátek) po dobu letní sezóny od května do září a při významných událostech pořádaných v Olomouci. Každou celou hodinu můžete vyrazit na netradiční prohlídku historického centra města Olomouce. Mikrobus vás odveze z centra města cca 2km do parku pod novogotickou katedrálu Sv. Václava. Zde si poslechnete proškolení, dostanete pádlo, vestu a poté s instruktorem nasednete do raftu přímo pod katedrálou a vychutnáte si plavbu, která vede pod Přemyslovským palácem, přes Bezručovy sady tzv. "Výpad", podél starobylých olomouckých hradeb s výhledy na kostel sv. Michala ze 17. století s bývalým dominikánským klášterem, kolem Botanické zahrady Michalským stromořadím k mostu u Tržnice (tř. 17. listopadu). Na konci vás již bude opět čekat mikrobus, který vás odveze zpět do centra města. ... více
12.05.2017
Dobrý den, rádi bychom Vás informovali o změně při organizování Vyhlídkových plaveb v letošní sezoně 2017. ... více
01.04.2017
Na rok 2017 jsme pro Vás připravili celkem 17 novinek, z toho 7 nových možností vstupů zdarma. ... více
17.03.2017
Milí uživatelé a příznivci Olomouc region Card. Připravili jsme pro vás opět novou sezónu. Již si můžete z našich stránek stáhnout v PDF novou brožurku-průvodce v PDF. Její tištěná podoba již je na cestě do tiskárny. Aktualizujeme také weby, vše probíhá za běhu systému, tak Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme a přejeme všem hezkou a zdařilou sezónu. ORC tým ... více
12.09.2016
Dobrý den, bohužel jsme nuceni zrušit zářijové středeční vyhlídkové plavby. Peřej tours, organizátor ... více

      archiv aktualit >


olomouc

olomoucký kraj

Moravia Magazin

Arriva Morava

Staňte se fanoušky FB Olomoucký kraj tourism

 

Co je Olomouc region Card?

A co Vám přinese?

Exkluzivní benifity zahrnuté v ceně Olomouc region Card:

  • vstup do 54 objektů v Olomouci
  • ZDARMA tištěný průvodce s Olomouc region card po Olomouckém kraji
  • 195 objektů v Olomouckém kraji zdarma nebo se speciální cenou
  • Městská hromadná doprava v Olomouci (linky č. 1-111)
    po dobu platnosti karty ZCELA ZDARMA

Olomouc region Card ŠETŘÍ Vaše peníze
Navštivte jakoukoliv významnou památku nebo turistickou atrakci v Olomouckém kraji a vždy budete moci využít Olomouc region Card. Čím více toho stačíte navštívit, tím více můžete ušetřit!

Atrakce, které můžete s Olomouc region Card naleznete v kapitole "Co navštívit" 
nebo se podívejte na tabulku pod tímto odstavcem, kde je uvedeno několik příkladů, jak ušetřit s Olomouc region Card.

Významné atrakce
s Olomouc region Card
Dospělý
Cena
Olomouc region Card
Cena
Hrad Bouzov      120 Kč   ZDARMA
ZOO Olomouc - Svatý Kopeček 110 Kč ZDARMA
Vodní přečerpávací elektrárna
Dlouhé Stráně  
50 Kč -10%
Hrad Šternberk 100 Kč ZDARMA
Hrad Helfštýn 40 Kč ZDARMA
Ruční papírna a Muzeum papíru Velké Losiny 85 Kč -15%

S Olomouc region Card můžete turistické atraktivity navštívit buď po dobu 48 hodin nebo si zakoupit kartu pětidenní, tak jak to zobrazuje následující tabulka:

Platnost karty DOSPĚLÝ
cena
DÍTĚ (do 15 let)
cena
48 hodin 240 Kč 120 Kč
5 dní 480 Kč 240 Kč

 

Olomouc region Card ŠETŘÍ Váš čas
S příručním průvodcem Olomouc region Card se dozvíte, kde se nachází které zajímavé místo, kdy je zde otevřeno a co je tam zajímavého, proč ho vlastně navštívit. Tak si můžete dobře naplánovat Váš výlet, aby jste viděli to, co Vás zajímá a zároveň toho stihli vidět co nejvíce.

Olomouc region Card PŘEDCHÁZÍ možným problémům
Aby jste mohli navštívit atrakce Olomouckého kraje, tak budete muset strávit spoustu času u pokladen a vysvětlovat, co vlastně by jste chtěli vidět, apod.

To se Vám s Olomouc region Card nestane. Zakoupíte si kartu, ukážete ji a můžete vejít. Jak jednoduché.

Olomouc region Card ŠETŘÍ Vám nervy
Olomoucká hromadná doprava nepatří mezi největší, ale zase to není ani žádná vesnická lokálka. Při hledání optimální trasy a pásma, do kterého Vaše trasa spadá, případně, kterými všemi pásmy prochází, strávíte spoustu času. Další čas strávíte hledáním pokladny nebo automatu a přemýšlením, za kolik si vlastně koupit lístek. Olomouc region Card Vás toho ušetří. Nasedněte v olomoucké MHD do tramvaje nebo autobusu a zavezte se kam potřebujete. Po dobu platnosti karty máte MHD v Olomouci (linky č. 1-111) plně ZDARMA. Olomouc region Card Vám šetří nejen čas a peníze, ale také nervy.

Olomouc region Card Vám přinese vždy něco EXTRA
Pokud Vám nestačí 75 turisticky zajímavých atrakcí v Olomouckém kraji ZDARMA, tak vězte, že Olomouc region Card má pro Vás ještě dalších 120 BONUSŮ? A to v podobě speciálních slev na ubytování, slev v restauracích, barech nebo obchodech. Najdete je po celém Olomouckém kraji. Buďte chytří a využijte je.

ZAKUPTE KARTU CO NEJDŘÍVE A VYUŽIJTE JI!